15 kwietnia 2014

Garderoba, przecież każdy o niej marzy.

Zgadzacie się, że każdy marzy chociażby o niewielkiej ale funkcjonalnej garderobie. Cudownie jest kiedy możemy sobie pozwolić na taką przestrzeń, dzięki której nasza odzież, obuwie i dodatki będą miały swoje wyjątkowe miejsce. Nie zawsze wygospodarowanie jednego pokoiku jest łatwe, mianowicie chociażby wtedy gdy mieszkamy w bloku, domku wielorodzinnym czy kamienicy. Nie ma jednak, co się poddawać, zawsze znajdzie się rozwiązanie :)


newhouseofart.com

Oczywiście pierwszym rozwiązaniem będzie osobny pokój, w którym na wymiar umieścimy funkcjonalne półki, do tego drążki na wybrane wieszaki, przegródki - wszystko czego tylko potrzebujemy.

fashionhippo.com

iroonie.com

walkinwardfobezone.com

Kolejny sposób to zamiast szafy wnękowej zrobić równie głęboką, ale nie co szerszą wnękę, w której za drzwiami na około umieścimy półki, szafeczki, haczyki i wieszaki. Taka opcja jest równie funkcjonalna i ciekawa, np. wtedy kiedy przestrzeń w sypialni jest spora, czy mamy korytarz o niestandardowym kształcie.

escorialdesign.com

slidingdoorwardrobes.org

Ostatnia możliwość to garderoby zrobione z szaf gotowych lub takich pod wymiar :)

buildingguide.co.nz

skywin.com.my


Hmm, ja bym chciała pierwszą opcję ale cóż, nie zawsze można ale marzyć można, prawda? :) No właśnie, a marzenia się spełniają! :)))


2 komentarze:

  1. Tak pierwsza opcja to jest to. Cudna garderoba. :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. W książce p. Kwaśniewskiej pisze, że garderoba koniecznie musi mieć więcej niż 3m2 ;) dobrze jest zagospodarować/wydzielić taką przestrzeń, gdzie bez problemu zmieścimy ciuchy i np. sezonowe ubrania. Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń