19 września 2013

Designerska pufa!

Dekorowanie wnętrza domu, czy też mieszkania to niesamowita frajda. Niestety w całym bogactwie sklepów stacjonarnych, jak i internetowych można się zamieszać dlatego trzeba wiedzieć czego się szuka. Do tego dochodzi nasze wyobrażenie połączone z ofertą sklepów, cena i... zaczynają się schody. W głowie wiruję pytanie, co wybrać, czym się kierować, przecież miał być ten kolor, a może ta faktura..? 


core77.com

myadventureisyouradvantage.com

www.surya.com


Jeśli wybieramy meble, sprzęt, czy kolor ścian to dobrze kierować się trochę sercem i trochę rozsądkiem - połączenie tych dwóch odrębnych i często wykluczających się doradców jest niezmiernie trudne. Jest jednak taki mebel, z którym można sobie poszaleć, iść na żywioł, czy przysłowiowy "spontan" - tak, to właśnie pufa. Nie piszę tutaj o kilku pufach ale o jednej, takiej oryginalnej, zaskakującej i designerskiej, która po prostu wpadłam nam w oko i chociaż nie współgra z koncepcją urządzanego przez nas wnętrza to gwarantuję Wam, że będzie pasowała idealnie :D


retaildesignblog.net

designyoutrust.com

www.homedit.com

www.archiproducts.com

canoedesign.blogspot.com



 www.rugstudio.com

architectlover.com


I co jakaś w szczególności wpadła Wam w oko, którą bez zastanawiania byście zakupili? :)))

5 komentarzy:

  1. Witaj,:))))wszystkie są super, chociaż...te skladane bordowe bardzo mi się podobają:)))dziękuję za odwiedziny u mnie i......wszystkiego najlepszego!!!!:))))

    OdpowiedzUsuń
  2. Pufy coraz bardziej doceniane u nas jako element ozdobny w pomieszczeniu. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. pierwsza :)))) tak koniecznie :))))

    OdpowiedzUsuń