22 sierpnia 2013

Nie ma "złych" łazienek.

Wielokrotnie spotkałam się z narzekaniem ze strony osób zamieszkujących bloki na rozmiar swojej łazienki, przede wszystkim mieszkańców starego budownictwa. "Łazienka to mała klitka, jest niekształtna, brzydka i w ogóle jedno wielkie zło."


Muszę Was pocieszyć - nie jest tak jak mówicie! Faktycznie bloki w starym budownictwie mają to do siebie, że często toaleta i łazienka są osobno, a jak razem to pomieszczenie jest dość ciasne, mały metraż. Ja jednak wychodzę z tego założenia, że to nie pomieszczenie jest za małe, czy też jak niektórzy określają dziwne, beznadziejne ale to my sami i nasza wyobraźnia ograniczamy się do schematycznych rozwiązań. Najlepiej udaje się nam urządzić pomieszczenie kształtne, bez skosów, kantów, ścięć...
Na rynku dostępnych jest niesamowicie sporo możliwości: to meble na zamówienie pod wymiar, to niewielkie pralki, brodziki i tak dalej. 

Nie ma co zrzucać winy na budownictwo, chociaż wiadomo, że każdy z nas marzy o przestronnej łazience, to również z tą o maleńkim metrażu da się zrobić wielkie cuda ;)

zimbio.com

pratamax.com

timticks.com

freshome.com

bathroommonkeys.com

decoration-ideas.org

Jutro znów wyjeżdżam tym razem Kraków, ale postaram się wrzucić jakieś zdjęcia stamtąd telefonem więc jesteśmy w kontakcie :D

1 komentarz:

  1. Pozdrów ode mnie Kraków, jest mi on bardzo bliski:))).Fajne propozycję łazienek, każda w sobie ma to coś, co przyciąga wzrok.....Serdecznie Cię pozdrawiam:)))

    OdpowiedzUsuń