2 lipca 2013

pokój pełen komiksu

Dziś dalsza część pokojowych wtorków :)
Czy zastanawialiście się kiedyś jak wygląda pokój fana komiksów, czy też kolekcjonera? Jeśli nie to dziś Wam pokażę na zdjęciach, jak ciekawie można wykorzystać motyw komiksu w pokojowej przestrzeni. Głównym elementem skupiającym uwagę jest oczywiście wybrany fragment ulubionego komiksu, czy też bohater przeniesiony na ścianę. Aktualnie wystarczy zamówić fototapetę i ją odpowiednio nakleić, jednak pamiętajcie większe wrażenie robią pokoje, w których wszystko jest ręcznie namalowane. Tutaj polecam angażować do tego ludzi z talentem malarskim. Tym samym jeden kolorowy akcent na ścianie jest (nie zawsze musi być kolorowy), co dalej? Oczywiście odpowiedni mebel na swoją kolekcję komiksów, a jak pokój należy do nastolatka to również ulubiony motyw przeniesiony do snu, czyli przyodziana poduszka i kołdra w kolorowy strój komiksu.

inthralld.com

Aby wszystko co jest w pokoju było spójne, to kolorystyka użyta w pomieszczeniu musi nawiązywać do artystycznego przedstawienia na ścianie. Jeśli jednak zamiast malowanego motywu, wolimy laminowane obrazy, grafikę, plakaty to dobrze jest złożyć indywidualne zamówienie, niech nie będzie to oklepane przedstawienie, które jeszcze wczoraj wisiało w sklepie xyz.

To chyba tyle na dziś :) Miłego oglądania!
inthralld.com

home-designing.com

swimbus.com

3 komentarze:

  1. Wspaniale zrobiony pokój numer 1 fajny pomysł:D

    OdpowiedzUsuń
  2. 3 mi się podoba, jakbym się nie przyglądnęła to bym nie zauważyła komiksu tak dobrze komponuje się z całością ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Fototapety są genialne i jeśli są dobrze zrobione i położone we właściwym miejscu to...potrafią odmienić wnętrze o 180%...tak jest u Ciebie, na Twojej propozycji.Fantastyczna propozycja dla komiksomaniaka.Cieszę się, że pojawił się nowy post u Ciebie.Pozdrawiam Cię serdecznie:))))

    OdpowiedzUsuń