23 lipca 2013

artystycznie trochę chaotycznie ;)

W dzisiejszym wtorkowym poście dalsza część obiecanych tematycznych inspiracji pokojowych. Dziś troszkę z nieładem, chaotycznie, bo mowa o pokoju malarza. Ten chaos, to przecież artystyczny nieład. Pamiętam, jak studiując historię sztuki mieszkając w akademiku ze znajomymi zawsze twierdziliśmy, że ten pokój który nie jest posprzątany to tak naprawdę prezentuję artystyczny nieład :)

www.artchive.com

Artysta - to nim jest malarz, muzyk, tancerz, scrapbooker, kompozytor, rzeźbiarz i tak dalej. Dziś jednak skupię się na pokoju artysty malarza. W pokoju najważniejsze będą sztalugi, farby, pędzle, paleta i pokój z dobrym doświetleniem. Im większa przestrzeń, im więcej okien tym lepsza pracownia.

www.home-designing.com

www.thekitchencouchpotato.com

Kolekcjonerzy dzieł sztuki swoje zdobycze będą dumnie prezentować na każdej ścianie w domu. Te najcenniejsze będą wisiały w salonie, bliskie sercu w sypialni, abstrakcyjne w jadalni, a nawiązujące do natury w kuchni. Być malarzem - cudownie! Być kolekcjonerem - myśleć głową! Tym miłym akcentem, do przeczytania niebawem :)

www.ohhowcivilized.com

Wybaczcie mi ilość zdjęć ale niestety nie tak łatwo znaleźć artystyczny pokój ;)

1 komentarz:

  1. Nieład w ładzie i artyzmie jest wskazany więc wszystko jest ok.:)))

    OdpowiedzUsuń