22 czerwca 2013

literowy obraz inspiracji

Ot! Troszkę tajemniczości w tytule posta, a to dlatego, że po raz kolejny chciałabym podzielić się z Wami twórczością kolejnej osoby, a dokładnie kolejnych osób, autorami są dwaj studenci ze stolicy Wielkopolski - Poznania. Ich oryginalny pomysł, którym jest tworzenia obrazów z liter alfabetu to prawdziwa nowość na polskim rynku. Nie są to zwykłe litery, tylko te wyszukane w terenie, które zostały skrupulatnie odnalezione przez Chłopaków i uwiecznione na zdjęciu. Litery w terenie, co? Tak, na zdjęciach zostały uwiecznione przedmioty, ich fragmenty przypominające litery alfabetu. Z takich odnalezionych inspiracji literowych tworzą obraz, na którym może być napisane Twoje imię, Twoich bliskich, czułe słowo, nazwa, cokolwiek, co chcielibyście przekazać drugiej osobie, czy też zawiesić w swoim domu, pokoju.

Chcielibyście dostać taki prezent np. na urodziny czy też rocznicę ślubu bądź jakąkolwiek inną okazję? Ja bardzo, teraz w odnowionym mieszkaniu pasowałoby cudnie. No z małym problemem, co miałabym tam napisać...może nazwę bloga, hehe :)? Kto wie, co ja bym wybrała, może takie słowo jak: miłość, rodzina czy marzenia byłoby idealne.

To nie wszystko. Studenci postanowili rozwinąć swoją pomysłowość i można ich odszukać pod marką Alfabetto - dla ułatwienia podaję stronkę: http://www.alfabetto.pl tam też możecie zabawić się swoimi literkami i obejrzeć jak Wasze słowo będzie wyglądało. 

Jutro dzień Taty, może jakiś spóźniony prezent :-)


5 komentarzy:

  1. Ale genialne te prace. ŚWIETNE!

    OdpowiedzUsuń
  2. świetne dekoracje wnętrz ;-)

    OdpowiedzUsuń
  3. zarąbista sprawa! bardzo mi się podoba. mega oryginalne :_

    OdpowiedzUsuń