1 marca 2013

W kuchni potrzeba harmonii

Uwielbiam kiedy w kuchni wszystko ma swoje miejsce. Przyprawy, które często używam są w słoiczkach, produkty sypkie w pojemnikach, moździerz na swoim miejscu... o tak! Idealna kuchnia, to nie taka, która ma najnowszą kuchenkę marki xyz, kamienne blaty, obrotowe krzesła przy wyspie, czajnik firmy... To jest ważne, ale nie najważniejsze.
Nie musi być wyspy, a krzesła mogą być bardzo zwyczajne i tak dalej. 
Dobra kuchnia to przede wszystkim taka, w której każda pani domu czuję się wyjątkowo (myślę, że potwierdzą to koleżanki kulinarnych blogów). To miejsce, w którym można się odnaleźć, nie panuję w niech chaos i roztrzepanie. Otwierając szafkę wszystko ma swoje miejsce.

Jako projektantka powiem, że ważna jest funkcjonalność i design. Jednak do końca nie byłabym wtedy szczera ze sobą, bo dla mnie w kuchni jest  najważniejsza harmonia ;)

5 komentarzy:

 1. Zgadzam się z Tobą, harmonia jest najważniejsza..ale uważam,że kuchnia musi mieć coś...co.powoduje,że ma swój klimat, co powoduje,że czujesz się wyjątkowo...:)Pozdrawiam ciepło!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. zgadzam się :) Sądzę, że każdy ma swój przepisy na to aby taka była :)))
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. zgadzam się :) też bardzo chciałabym mieć zorganizowaną lepiej kuchnię, niestety na studenckim mieszkaniu do rozdysponowania mam mało półek i szafek, a gadżetów w kuchennych, przypraw i innych wciąż przybywa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzma się ! :) uwielbiam wszystko mieć pod ręką i ładnie poukładane ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. 70% czasu spędzam z rodziną w kuchni ;D jakoś tam mamy dostosowaną, że każdy w niej przesiaduje nawet goście ;D

  OdpowiedzUsuń