10 marca 2013

kolorowy świat zamknięty w akwarium

Nie każdy może pozwolić sobie na zwierzątko w domu, dlatego alternatywą są akwaria
z kolorowymi rybkami i niebywale interesującą roślinnością. Jest to pewne rozwiązanie dla osób, które są uczulone np. na sierść zwierząt. Hmm, no tak ale wtedy jest pytanie, no i kto to będzie sprzątał, przecież koszty są wysokie i tak dalej. 
Ja jednak pozostanę przy tym pomyśle i może co niektórych przekonam, że akwarium to naprawdę świetny pomysł. 

Trzeba pamiętać, że owszem ogromne akwaria są naprawdę efektowne, ale nie wszyscy mogą sobie pozwolić na tak wysoki wydatek, dlatego sądzę, że nawet te mniejsze propozycje są wyjątkowo urocze. Akwarium, może sprawić, że wnętrze mieszkanie stanie się niesamowicie oryginalne. Pomysłów jest naprawdę wiele, może zostać umieszczone w ciekawej wnęce, może stać się częścią ścianki działowej, może być w ścianie zamiast telewizora etc. Również możemy wybrać jak najlepszy kształt, a mianowicie, czy będzie to prostokąt, owal, słoik, czy zupełnie abstrakcyjna forma. 

Dlaczego warto by akwarium znalazło swoje miejsce w salonie?
Ponieważ to przeważnie w salonie mamy najwięcej przestrzeni, tam przesiadujemy, gościmy osoby zaproszone i tych przypadkowych gości ;)
Akwarium najlepiej dobierać pod styl, który panuje w naszym pokoju. Niekiedy również, może stać się także głównym punktem naszego salonu, jak chociażby akwarium w formie stolika przy którym siedzimy pijąc popołudniową kawę.


www.homedit.com

fronthousedesign.com

fancyhomedesign.net

homes.yahoo.com

www.wearepets.co.uk

www.fslide.com

www.busyboo.com

Podobają się? :)

5 komentarzy:

 1. wow, to nad łóżkiem robi wrażenie, ale jakby pękło to haha, miła pobudka. ;) Za to jestem przeciw akwarium zamiast nóg od stołu. Może i fajnie to wygląda, ale z drugiej strony jak przyjda goście, ciągle jakies naczynia na stoliku, stukanie, szuranie - to wszystko drgania i biedne rybki się mogą zestresować :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byłaby wtedy piorunująco mokra pobudka ;)

   Usuń
 2. Stół robi na mnie piorunujące wrażenie!!Super.No i ta żarówka. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za miły komentarz pod moim ostatnim postem, nie wiem czemu tylko nie pojawił się na stronie.Gdybyś mogła, proszę powtórz jeszcze raz te miłe słowa.:) coś musiało nie zatwierdzic;)

  OdpowiedzUsuń
 4. te w stole są świetne ,ja posiadam akwaria i to 3 :P
  jedno z rybkami w salonie i dwa w sypialniach z krabem i żółwiem :)

  OdpowiedzUsuń